à propos piątku #140

Miłosz Bolechowski

czas czytania: 15 min

Rozmawiałem ostatnio z dwoma czytelnikami tej strony i w obu rozmowach pojawił się wątek …za długich „à propos piątku”. Obaj wspomnieli, że nie dają rady przeczytać ostatnich wydań „na raz” i dyplomatycznie dali mi znać, że częstsze, ale mniej obszerne publikacje witaliby z większą radością.

Już wtedy miałem przygotowaną całkiem sporą część materiału, który chciałem pokazać w #140 i już wtedy było wiadome, że będzie to kolejne spore „à propos piątku”.

Biorąc jednak sobie do serca to, co usłyszałem, spróbuję zrobić mały eksperyment. Otóż podzieliłem właśnie to, co miałem napisane i na trzy części. Pierwszą przeczytacie poniżej, druga — jako #141 — pojawi się tu równo za tydzień, a trzecie — tak, jako #142 — w kolejny piątek. Może dzięki temu sam nieco sobie odpuszczę z tą obszernością, do której chyba nawet sam przywykłem i może rzeczywiście „à propos piątku” będzie się tu pojawiało częściej. Sprawdźmy.

ten artykuł jest dostępny tylko dla użytkowników z progu „tylko sprawdzam”, „zostaję na dłużej” and „jestem tu na poważnie” tiers

dołącz

masz już konto? zaloguj się