iOS 17 w podcaście

Miłosz Bolechowski

czas czytania: 2 min

Zacznę od tego, co najbardziej leży mi na sercu: nie macie pojęcia, jak bardzo się za Wami stęskniłem tego lata i jak bardzo brakuje mi pisania dla Was. Na szczęście, wrzesień — który zajwił się u mnie z całą intensywnością działań około(przed)szkolnych, służbowych (w tym szkoleniowych), domowych i prywatnych — powoli się już wygasza, co pozwoli mi (wreszcie!) odkurzyć moją klawiaturę i zacząć spisywać wszystko to, co w ostatnich miesiącach zrodziło się w głowie.

Żeby umilić (?) Wam ten czas oczekiwania, zgodziłem się na nagranie podcastu „Bo czemu nie?” o najnowszych mobilnych systemach operacyjnych Apple (całe lato używałem bety) i po trosze o serwerach NAS. Jeśli więc ktoś z Was też stęsknił się za treściami tutaj (wiem, że brzmi to nieco arogancko, ale mam co najmniej kilka maili w skrzynce odbiorczej, które jednak to potwierdzają), to zapraszam do odsłuchu.

#288 – Nowe systemy, zmiany w Skrótach i migracja NASa: Miłosz Bolechowski - Podcast „Bo czemu nie?”
Co przynoszą nowe systemy dla urządzeń Apple? Posłuchaj! | Partnerzy: iDream, Synology Polska, No Fluff Jobs, Sennheiser oraz Surfshark VPN.

Gdy sam tego właśnie słucham, wyłapuję, jak wielu rzeczy nie powiedziałem (mimo że odcinek trwa prawie dwie godziny), więc i to chyba uzupełnię w formie pisanej.

Tymczasem, miłego słuchania i dobrego weekendu!

PS Jeśli ktoś z Was czeka na mailową odpowiedź ode mnie, obiecuję w ten weekend nadrobić swoją zaległość. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

darmoweiOSpodcasty

dyskusja